Adaptační pobyty žáků prvních ročníků

Adaptační pobyty a programy naší školy podpořeny Zlínským krajem


Adaptační pobyt žáků prvních ročníků proběhly v rekreačním středisku na Jelenovské ve Valašských Kloboukách. Ve dnech 3. – 4. 9. 2020 pro žáky primy a G-1 společně s třídními učitelkami Mgr. Andreou Vaculovou a Mgr. Ivanou Procházkovou a ve dnech 10. – 11. 9. 2020 pro žáky tříd EIO-1, MS-1 a IT-1 s třídními učitelkami Mgr. Petrou Mikovou a Mgr. Janou Kubíčkovou. Během obou adaptačních pobytů žáci absolvovali program zajištěný odbornými lektory v rámci projektu Naše cesta k rozvoji IV. Setkání se zúčastnila také školní psycholožka Mgr. Katarína Struhařová.
Tyto pobyty byly podpořeny Zlínským krajem v rámci programu na podporu škol a školských zařízení v oblasti prevence rizikových typů chování – Naše cesta k rozvoji IV – registrační číslo projektu RP19-20/021. Taktéž v roce 2020 proběhly programy na téma „Rozvoj třídního kolektivu, Kritické myšlení, Finanční a občanská gramotnost nebo Soft skills trénink“.
I pro naše pedagogy byl tento projekt přínosem díky individuálnímu koučování a supervizím.

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava