Konzultační hodiny

Žák přijde na konzultaci po předběžné domluvě připraven, s podkladovým materiálem a dopsanou látkou. V pravomoci vyučujícího je individuálně přesunout konzultaci mimo stanovenou dobu.

Konzultační hodinypro žáky gymnáziaKonzultační hodinypro žáky střední odborné školy
Mgr. Libuše Pavelková
ředitelka školy
pondělí od 7,00 hodin
středa od 12,00 hodin
Mgr. Libuše Pavelková
ředitelka školy
úterý od 12,30 hodin
Mgr. Eva Jurčová
zástupkyně ředitelky
čtvrtek od 12,30 hodinMgr. Jitka Strnková
zástupkyně ředitelky
středa od 13,45 hodin
Ing. Jana Šuchmová
výchovný poradce
Ing. Jana Šuchmová
výchovný poradce
čtvrtek 8,00-11,00 hodin
Mgr. Markéta Bačová
kariérový poradce
čtvrtek od 13,45 hodin
Ing. René Bilpondělí od 14,10 hodinIng. René Bilstředa 13,45-14,30 hodin
Mgr. Michal Botekpondělí od 11,15 hodinMgr. Michal Botekstředa 13,45-14,30 hodin
Mgr. Šárka Černíčkovápondělí od 12,00 hodinIng. Michal Horalíkčtvrtek 13,45-14,30 hodin
Mgr. Marie Hrabinováčtvrtek od 12,00 hodinMgr. Jana Kubíčkováčtvrtek 13,45-14,30 hodin
Mgr. Jana Hrnčiříkovápátek od 11,15 hodinMgr. Jitka Majcovápondělí 13,45-14,30 hodin
Mgr. Petra Janečkováúterý od 9,30 hodinMgr. Josef Maryášúterý 13,45-14,30 hodin
Mgr. Libor Kubišúterý od 9,30 hodinMgr. Petra Mikovástředa 13,45-14,30 hodin
MgA. Zdeněk Kutraúterý od 9,30 hodinIng. František Petrůpondělí 13,45-14,30 hodin
Ing. Alois Kuželaúterý od 13,20 hodinPaedDr. Karel Suchánekúterý 13,45-14,30 hodin
Mgr. Josef Maryáščtvrtek od 10,25 hodinIng. Jana Šuchmovápondělí 13,45-14,30 hodin
Mgr. Petra Mikovápondělí od 8,30 hodinMgr. Marie Ťulpováúterý 13,45-14,30 hodin
PaedDr. Viera Mikovčíkovástředa od 12,30 hodinIng. Jarmila Überallováčtvrtek 13,45-14,30 hodin
Mgr. Pavel Mikulčíkpondělí od 10,25 hodinMgr. Jana Vaculíkovápondělí 13,45-14,30 hodin
Mgr. Markéta Maryášováúterý od 11,15 hodinIng. Jiří Váňastředa 13,45-14,30 hodin
Mgr. Dana Ondruškovápondělí od 11,45 hodinIng. Lidmila Zezulkovástředa 13,45-14,30 hodin
Mgr. Ema Papežovápátek od 9,15 hodinIng. František Žákstředa 13,45-14,30 hodin
Mgr. Simona Peškovápátek od 10,15 hodin
Mgr. Veronika Prchlíkováúterý od 13,20 hodin
Mgr. Ivana Procházkovápondělí od 12,00 hodin
Mgr. Ivo Rohlenapondělí od 10,25 hodin
PaedDr. Karel Suchánekpondělí od 13,15 hodin
Mgr. Pavel Šuráňpondělí od 9,30 hodin
Mgr. Marie Ťulpovápondělí od 13,15 hodin
Mgr. Hana Urbanovástředa od 14,00 hodin
Ing. Jiří Váňapondělí od 13,00 hodin
Mgr. Karla Vincenecováúterý od 9,30 a 13 hodin
Mgr. Andrea Vaculovástředa od 10,25 hodin
Ing. Lia Zvoníčkováúterý od 12,00 hodin
PaedDr. Hana Žáčkovápondělí od 11,15 hodin

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava