Pestrý duben plný poznání a zážitků

V dubnu se u nás vzdělávalo nejen ve třídách. Žáci si vychutnali četné geologické i geografické vycházky po okolí, vydali se na dějepisný výšlap k památníku letecké bitvy nad Bílými Karpaty a některé kolektivy měly možnost exkurzí do soukromých firem. Nechyběly ani zajímavé přednášky a workshopy na aktuální témata, jako jsou sociální sítě nebo životní prostředí. Ti žáci, kteří zavítali do Městské knihovny Slavičín, se mohli ponořit do světa Shakespearova díla. Jiné třídy naopak zhlédly historický snímek v klobouckém kině Svět.

Součástí dubnových aktivit byl i poznávací výlet do zahraničí, tentokrát s možností navštívit rakouskou metropoli Vídeň a její pamětihodnosti. Duben zkrátka byl a je měsícem poznávání, objevování a inspirace.

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava