Vánoční laťka – 28. ročník

Dne 5. 12. 2023 se uskutečnil již 28. ročník vánoční laťky, který uspořádalo GJP a SOŠ Slavičín.

Soutěž proběhla v tělocvičně SOŠ Slavičín a zúčastnila se ho družstva z Gymnázia Valašské Klobouky, ZŠ Bojkovice, ZŠ Slavičín a pořádající GJP a SOŠ Slavičín.

Soutěžilo se ve třech kategoriích, (mladší a starší žáci a žákyně a dorostenci), ve kterých se utkali zástupci jednotlivých škol a byly k vidění velmi dobré výkony ve všech kategoriích. V kategorii mladších žákyň zvítězila Klaudie Turčinková ze ZŠ Bojkovice, kategorii mladších žáků vyhrál Tomáš Vrba ze ZŠ Vlára Slavičín, v kategorii starších žákyň zvítězila Sofie Bartončíková z GJP a SOŠ Slavičín a v kategorii starších žáků zvítězil David Šturma ze ZŠ Bojkovice. Hlavní soutěž kategorie dorostenek vyhrála Radka Krpenská a v kategorii dorostenců vyhrál Martin Dohnal, oba z Gymnázia Valašské Klobouky.

 Soutěže se zúčastnilo celkem 52 soutěžících.

Děkujeme městu Slavičín za dotaci, díky které jsme mohli zakoupit drobné ceny a občerstvení.

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava