Vítězství v okresním kole Konverzační soutěže v jazyce anglickém

Dne 4. března 2021 se i v této nelehké době podařilo uspořádat online okresní kolo Konverzační soutěže v jazyce anglickém, jehož organizátorem byla ZŠ Kvítková Zlín. Naši školu reprezentoval Denis Juřička, žák sekundy, který ve své kategorii I.B jednoznačně zvítězil a ze 100 možných bodů jich dosáhl celkem 93. Soutěž proběhla ve velmi příjemné atmosféře a užili si ji nejenom samotní soutěžící, ale i porota.
Dle vyjádření organizátorů všichni soutěžící ukázali, že jsou velmi šikovní studenti a že ve studiu angličtiny i ostatních cizích jazyků nepolevují ani v době distanční výuky.
Vedení školy děkuje Denisovi za reprezentaci školy a přeje mu hodně štěstí v dalším studiu, rovněž děkujeme paní učitelce Janě Hrnčiříkové za přípravu.

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava