Okresní kola soutěží v anglické konverzaci

Na Gymnáziu Jana Pivečky ve Slavičíně se ve středu 14. 2. a čtvrtek 15. 2. 2024 konaly okresní kola soutěží v anglické konverzaci.


První den se představili studenti středních škol, zatímco ve čtvrtek se do boje zapojili žáci základních škol. Studenti třetích ročníků daného gymnázia pak doplňovali komisi hodnotící vystoupení. Soutěž byla skvělou příležitostí pro mladé mluvčí demonstrovat své anglické jazykové dovednosti. Studenti středních škol a talentovaní žáci základních škol ukázali svou schopnost plynule komunikovat v angličtině. Doplňující role studentů třetích ročníků přidala soutěži další rozměr a umožnila i jim aktivně se podílet na hodnocení vystoupení. Celkově byla soutěž důležitou událostí nejen pro měření jazykových schopností, ale i pro podporu vzdělávání v oblasti anglického jazyka ve školním prostředí.

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava