Soutěž v programování CNC strojů

Firma SolidVision, s.r.o. z Brna ve spolupráci se Střední školou – PVC Dobruška uspořádala v pátek 10. 3. 2023 soutěž v programování CNC obráběcích strojů pomocí software SolidCAM. Do soutěže se přihlásilo celkem 19 žáků ze šesti různých středních škol po celé ČR.
Naše škola se do soutěže přihlásila poprvé, a tak jsme byli úplnými nováčky. Žáci Martin Talaš a Lukáš Fojtík jsou již ve 4. ročníku oboru mechanik seřizovač a v této soutěži předvedli skvělý výkon. Martin získal diplom za krásné třetí místo a oba chlapci dostali certifikát, který mohou oba použít při zajištění své budoucí pracovní kariéry v oboru.
Žákům gratulujeme k další úspěšné soutěži! Za celou dobu studia jich opravdu nebylo málo a jsme rádi, že nás reprezentují skvělými výsledky.

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava