Vánoční laťka – 27. ročník

Dne 14. 12. 2022 se uskutečnil již 27. ročník vánoční laťky, který uspořádala naše škola. Soutěž proběhla v tělocvičně SOŠ Slavičín a zúčastnila se ho družstva z Gymnázia Valašské Klobouky, ZŠ Bojkovice, ZŠ Valašské Klobouky, ZŠ Štítná nad Vláří a pořádající GJP a SOŠ Slavičín.
Soutěžilo se ve třech kategoriích (mladší a starší žáci a žákyně a dorostenci), ve kterých se utkali zástupci jednotlivých škol a byly k vidění velmi dobré výkony ve všech kategoriích. V kategorii mladších žákyň zvítězila Jolana Valčíková, kategorii mladších žáků vyhrál Dominik Míča. V kategorii starších žákyň zvítězila Ludmila Stašová a starších žáků zvítězil Michal Rídoško. Hlavní soutěž dorostenek vyhrála Radka Krpenská a dorostence Martin Dohnal.
Soutěže se zúčastnilo celkem 68 soutěžících.
Akce byla podpořena Městem Slavičín.

P.A.R.K Cambridge exam centre - Autorizované centrum zkoušek Cambridge EnglishSCIO - certifikát pro školy - GJP a SOŠGymnázium Dubnica nad Váhom - partnerská školaEvropské strukturální fondyNadace Jana Pivečky ve SlavičíněMěsto SlavičínRegionální rada regionu soudržnosti Střední Morava